המוצרים שלי₪4120

הצעד הראשון למיליון – איך להרוויח בשוק ההון

קורס הצעד הראשון למיליון - איך להרוויח בשוק ההון נועד ספיציפית לאנשים שרוצים להתחיל להשקיע באופן עצמאי בשוק ההון ולבחור את ניירות הערך להשקעה בעצמם. הקורס המקיף כולל שתי גישות השקעה המוכחות סטטיסטית להיות מוצלחות לטווח הארוך ומאפשר לדעת איך לבנות תיק השקעות מבוסס מדדים ותיק המבוסס על מניות ערך. המידע בקורס מונגש בצורה פרקטית וברורה וכולל את כל מה שצריך לדעת כולל הדגמות מפורטות, אתרים מומלצים, איך לפתוח תיק השקעות ועוד. https://haoptimit.com/stock-course-lp/
₪497

עסק פסיבי – איך להגדיל את ההכנסות כשהעסק שלך עובד בשבילך

עסק פסיבי – איך להגדיל את ההכנסות כשהעסק שלך עובד בשבילך להרוויח יותר, לעבוד פחות
3,997

מהכנסה אקטיבית לפסיבית!

מהכנסה אקטיבית לפסיבית - הקורס שילמד אותך איך להרוויח יותר ולעבוד פחות
₪649

האופטימית TV – הבינג’ שעושה לך כסף

ברוכים הבאים לקורס כסף עצלן כסף חרוץ!

₪397

שיווק שותפים ב-0 מאמץ

איך אפשר להגדיל הכנסות בעסק על ידי שיווק שותפים בדרך שתיתן עוד ערך ללקוחות שלך ולא תגזול ממך עוד מזמנך היקר? בקורס שיווק שותפים ב-0 מאמץ נלמד על הגדלת הכנסות בעסק, דרכים ליצירת שיתופי פעולה והכנסת שיווק שותפים לפעילות השיווק השוטפת שלך העסק שלך.
₪3497

ההשקעה הראשונה שלי

הקורס שיקח אותך מ-0 ל-100 בלהיות משקיע. מיועד לכל מי שרוצה להתחיל להשקיע ולגרום לכסף להתחיל לעבוד אבל... לא ברור מאיפה להתחיל יש חששות ופחדים מעולם ההשקעות רוצה להבין יותר לעומק את אפשרויות ההשקעה השונות בקורס תקבלו מענה לכל השאלות הבסיסיות הללו ואף הרבה יותר מכך. כך שבסופו גם אתם תוכלו להתחיל להשקיע ולהרוויח.

גלילה למעלה