אודות האופטימית

פנסיונרית צעירה, בלוגרית, מרצה ומאמנת פיננסית

מי אני

בגיל 31 הגעתי לעצמאות כלכלית לאחר שנים של למידה, חיסכון והשקעות. כיום אני לא חייבת לעבוד אם אני לא רוצה. בבלוג שלי פירטתי את התהליך שעברתי לצד התובנות הפיננסיות שצברתי במשך השנים.

השאיפה שלי

לעזור לנשים ואנשים לקחת אחריות על הכסף שלהם ולהתחיל להבין בעולם הפיננסי ולהשקיע. השאיפה  שלי היא לעזור לאנשים ליצור את המצב הכלכלי הרצוי להם כדי שיוכלו להגשים את חלומותיהם ולחיות את החיים שהם באמת רוצים.

מה אני עושה

אני מעבירה הרצאות וקורסים גם באופן פרונטלי וגם באופן דיגיטילי בנושאי השקעות,  הכנסות פסיביות, תכנון פיננסי ועוד. בנוסף לכך גם מעבירה פגישות תכנון אישיות למי שחפץ בכך. 

"רוב האנשים משקיעים המון זמן בלעבוד בשביל הכסף אך משקיעים מעט מאוד זמן כדי שהכסף שלהם יעבוד בשבילם. עלינו לעבוד בצורה אקטיבית כדי לייצר לעצמנו הכנסה פסיבית."
אורה אריאל - האופטימית

מי אני

נעים מאוד, אני אורה אריאל, האופטימית. לאחר שנים שלא הכרתי את העולם הפיננסי והתנהלתי בבורות כלכלית מוחלטת החלטתי לעשות מהפך כלכלי ולצאת לעצמאות כלכלית. הייתי מופתעת לגלות שלמרות שסיימתי תיכון, צבא ואוניברסיטה, בתחום הפיננסי היו כל כך הרבה דברים בסיסיים שלא ידעתי. 

למדתי לנהל את הכסף, להשקיע אותו ולייצר הכנסה פסיבית. בגיל 31 הגעתי ליעד שלי של עצמאות כלכלית ועזבתי את העבודה שלי. מאז החלטתי להקדיש את זמני כדי לעזור לאחרים להגיע לעצמאות כלכלית בעצמם וללמוד את המידע שצברתי במשך הזמן. 

כיום אני מעבירה קורסים, הרצאות והדרכות בנושאים פיננסיים. החלום שלי הוא לעזור לאנשים להשתמש בכסף שלהם בתבונה ולהשיג חזרה את השליטה על הזמן שלהם. 

Scroll to Top