הרצאות

ההרצאות שלי

עובדים בחברה או ארגון? במשאבי אנוש? 

רוצים להזמין הרצאה שלי לעובדים? 

מגוון הרצאות פרקטיות שוות במיוחד עם המון ערך מוסף לשידרוג המצב הפיננסי של המאזינים.

הרצאות לחברות

אומרים שחייבים כסף כדי להתחיל להשקיע. אז אומרים. האמת היא שבעידן של היום יש לא מעט אפיקי השקעה בסכומים נמוכים שניתן אפילו להשקיע בהם החל ממאות שקלים בחודש. כך שבאמת כולנו נוכל למצוא אפיק השקעה שיתאים לנו בסוף ההרצאה.

בהרצאה זו נסקור את אפשרויות ההשקעה האפשריות בסכומים קטנים למשקיעים מתחילים. ההשקעות המוצעות אינן דורשות התעסקות שוטפת או רקע נרחב בתחום ההשקעות.

הרצאות לחברות

בגיל 31, יצאתי לחופשי ועזבתי את עולם ההייטק ויצאתי לפנסיה. כן כן, פנסיה מוקדמת זה אפשרי לחלוטין אם רק תעקבו ותתמידו ב-7 השלבים של ההרצאה.

ההרצאה מפרטת שלב אחרי שלב את הפעולות שנקטתי כדי לייצר עבור משפחתי ביטחון כלכלי ולהוריד את התלות הקיומית בתלוש המשכורת. בסוף ההרצאה המשתתפים יוכלו לבנות לעצמם תכנית אישית ולשפר את מצבם הפיננסי.
* הרצאה זו כוללת מתנה ייחודית למשתתפים

הרצאות לחברות

הרצאה חווייתית וכיפית זו נועדה לעזור לנו לזהות ולהתמודד עם חוסר הרציונליות שלנו בנוגע לכסף. ההרצאה מתחום הכלכלה ההתנהגותית וכוללת חידונים ומשחקים אינטראקטיביים עם הקהל שמוכיחים את הטעויות שכולנו עושים בנוגע לכסף.

במשך ההרצאה נקבל כלים ותובנות לגבי שימוש פרקטי ורציונלי יותר לגבי הכסף שלנו ולגבי המקומות בהם נוכל לשפר את ההתנהלות שלנו עם כסף.

הרצאות לחברות

הרצאה מעולה ליום האישה או לקבוצות נשים. למניה, לא אכפת אם רוכש אותה גבר או רוכשת אותה אישה. המניה תתנהג באופן זהה בשני המקרים. עם זאת, מחקרים מראים שמי שיתנהג שונה הם המשקיעים עצמם. נשים נוטות להתייחס לעולם הכסף וההשקעות בצורה שונה מאשר גברים.

ידוע שנשים יכולות לעשות הכל, כולל ניהול כלכלי והשקעות. אך עם זאת, עדיין במשקי בית רבים הגברים הם אלו שאחראים על התחום הפיננסי. בהרצאה נסקור את המצב הפיננסי הייחודי של נשים היתרונות והחסרונות ונתמקד בדרכים לשיפור.

הרצאות לחברות

הידעת שכולנו מושקעים כבר בשוק ההון? כן, כן, גם אנשים שסולדים לחלוטין מהשקעות וסיכונים. הפנסיות של כולנו, הקרנות וכמעט כל חיסכון שאינו בבנק מושקע כיום בשוק ההון.

ולמרות שכולנו משקיעים כספים רבים בבורסה, מעטים מאיתנו באמת יודעים את הדברים הבסיסיים על שוק ההון. הרצאה קלילה וכיפית בה נסביר בדוגמאות פשוטות וברורות את מושגי הבסיס שחייבים לדעת.

הרצאות לחברות

"אני לא האמנתי שהרצאה על פנסיה יכולה להיות כל כך מרתקת!" זו המחמאה הטובה ביותר שקיבלתי על הרצאה זו מאחת המשתתפות.

בהרצאה הזו נפרק את המושגים של הפנסיה ונתמקד בדברים שבאמת צריך לדעת. הפנסיה הינה החיסכון הכספי הכי גדול של רובנו וקריטי עבור העתיד שלנו להבין מה בדיוק קורה שם. בהרצאה נסקור דרכים פרקטיות לשפר תנאים ולבצע אופטימיזציה לחיסכון הפנסיוני שלנו.

הרצאות לארגונים

רובנו עובדים עשרות שעות בשבוע עבור הכסף שלנו אבל לא מקדישים אפילו שעה כדי לוודא שהכסף שלנו עובד בשבילנו.

בהרצאה זו נדבר על הדרכים לגרום לכסף שלנו לעבוד עבורנו במקביל לעבודה שלנו ולייצר לנו הכנסה פסיבית. נסקור אפיקים שונים ליצירת הכנסות פסיביות וניתן עצות פרקטיות לכל מי שרוצה להתחיל לייצר הכנסה פסיבית.

הרצאות לארגונים

כולנו שמענו שהשקעות הן הימורים והבורסה היא כמו רולטה. לימדו אותנו לפחד מעולם ההשקעות כי זה רק למומחים ואין לנו מה לחפש שם. אמרו לנו שכסף לא גדל על העצים ואפשר להרוויח כסף רק בעבודה קשה. כל אלו ועוד משפטים רבים אחרים בנוגע לכסף הם שטות גדולה.

בהרצאה משעשעת זו נסקור את כל המיתוסים שסיפרו לנו על כסף ונתוודע לאמת. ברגע שנשנה את החשיבה ואת האמונה לגבי כסף, נוכל להיות פתוחים לדרכים אחרות בהן נרוויח הרבה יותר.

הרצאות לארגונים

ברגע שמשקיעים אנחנו מקבלים על עצמנו את הסיכון הלא נעים של להפסיד כסף. הרבה מפחדים מהסיכון אבל האמת היא שיש לא מעט דרכים לצמצם ולהימנע מסיכונים מיותרים בהשקעות.

בהרצאה זו נעבור על כל הדרכים שאנחנו יכולים לוודא שההשקעה שלנו תהיה במינימום סיכון. נסקור את תמרורי האזהרה שצריכים להידלק לנו כשאנחנו באים להשקיע וכל הדרכים להימנע מעוקצים והשקעות מסוכנות באמת.

הרצאות לחברות

רוב הישראלים נופלים לתוך אחת משתי הקטגוריות: או שיש להם יותר מדי ביטוחים או שאין להם כמעט בכלל. במקרה הראשון מדובר על בזבוז כסף עצום במקרה השני, מדובר על חוסר כיסוי לבמקרי הצורך.

איך יודעים איזה ביטוחים צריך? מה לשאול את סוכני הביטוח? מה הביטוח הכי מיותר שלכמעט כולנו יש? ההרצאה שתחסוך לך הרבה כסף בביטוחים ותעשה לך סדר כדי שיהיה לך כיסוי מושלם.

הרצאות לחברות

תקציב זו מילה שכולנו מכירים אבל רובנו לא אוהבים. בהרצאה זו נדבר על הדרכים להכין ולנהל תקציב והכי חשוב איך להתמיד. נתמקד בדרכים להתייעל ולהוריד הוצאות בלי לרדת ברמת החיים או למנוע מעצמנו דברים שאנחנו רוצים.

ההרצאה כוללת כלים דיגיטיליים ואפליקציות שיעזרו לנו לנהל את הכסף שלנו בקלות ופשטות בנוסף לטיפים שיהפכו את ההתנהלות הכלכלית לחלק משגרת החיים.

הרצאות לחברות

מחקרים מראים שרוב האנשים יעדיפו ללכת לטיפול שיניים מאשר שיחה עם הבנק. כשהבנקים מרוויחים מעל ל-15 מיליארד בשנה רק מעמלות, זה ברור לנו למה. אבל ברגע שלומדים את השפה של הבנק ואת ההתנהלות שלו, אפשר לחסוך אלפי שקלים בשנה.

בהרצאה הזו נדבר על הדרכים לחסוך בעלויות השוטפות של השירותים הבנקאיים שלנו ולהפוך את הביקור בבנק לנעים הרבה יותר. נבין איך הבנקים עובדים וכיצד אנחנו יכולים לנצל זאת לטובתנו.

Scroll to Top