יש לי כסף פנוי להשקעה מה עושים??

מדריך זה ילמד אותך את סודות עולם ההשקעות. איך נכנסים לעולם ההשקעות, מה צריך לשאול ואיך כדאי לבדוק השקעה לפני שבוחרים אותה.

אם רצית להתחיל להשקיע אבל לא ידעת איך להתחיל, זה המדריך בשבילך!

איפה להשקיע

מי אני ?

נעים מאוד, אני אורה אריאל, האופטימית. לאחר שנים שלא הכרתי את העולם הפיננסי והתנהלתי בבורות כלכלית מוחלטת החלטתי לעשות מהפך כלכלי ולצאת לעצמאות כלכלית. הייתי מופתעת לגלות שלמרות שסיימתי תיכון, צבא ואוניברסיטה, בתחום הפיננסי היו כל כך הרבה דברים בסיסיים שלא ידעתי.

למדתי לנהל את הכסף, להשקיע אותו ולייצר הכנסה פסיבית. בגיל 31 הגעתי ליעד שלי של עצמאות כלכלית ועזבתי את העבודה שלי. מאז החלטתי להקדיש את זמני כדי לעזור לאחרים להגיע לעצמאות כלכלית בעצמם וללמוד את המידע שצברתי במשך הזמן.

כיום אני מעבירה קורסים, הרצאות והדרכות בנושאים פיננסיים. החלום שלי הוא לעזור לאנשים להשתמש בכסף שלהם בתבונה ולהשיג חזרה את השליטה על הזמן שלהם.

להתחיל להשקיע.

אנחנו חיים בעידן בו אנו מוקפים בהמון מידע, מה שבהחלט משפיע על היכולת שלנו לבצע החלטות והתחיל ליישם אותן. נלמד יחד כיצד להתחיל את התנועה הראשונה לקראת המטרות שלנו ובאמת להתחיל להשקיע.

רוצה להשקיע אבל לא ברור לך איפה הכי כדאי?

המדריך הפשוט הזה יעשה לך סדר בבלאגן ויעזור לך:

לשאול את השאלות הנכונות

לשאול איפה כדאי להשקיע זה מאוד מבלבל ולא מביא אותנו לתוצאות מהירות וברורות. אם נדע לשאול את השאלות הנכונות, נדע בקלות לזהות את ההשקעות שמתאימות לנו.

למצוא קריטריונים להשקעה

קריטריונים פשוטים, ברורים וידועים מראש שיפסלו או יאשרו לך כל סוג השקעה במהירות ובפשטות.

ההשקעה הטובה ביותר עבורך.

כל אחד ואחת מאיתנו מנהלים אורח חיים אישי ומיוחד שאין שני לו. כך גם בהשקעות ! לכל אחד מאיתנו יתאים מסלול אחר, סכום אחר ורמות סיכון שונות. נלמד יחד להבחין ולהחליט מהי ההשקעה הטובה ביותר עבורנו לפי קריטריונים ייעודיים וברורים מראש.

מה כולל המדריך ?

השלבים שחשובים לפני שמתחילים להשקיע

נבין מה חשוב לעשות לפני שמתחילים להשקיע את הכסף שלנו.

קריטריונים לבחירת השקעה

האם כל השקעה יכולה להיות מתאימה ונכונה לך? ממש לא! השקעות הן עולם ומלואו ועלינו להתמקד בהשקעות שעומדות בקריטריונים שלנו.

במה לא להשקיע

יש כיום מגוון סוגי השקעות והעושר הזה יכול להיות מבלבל. לצד השאלה במה כן להשקיע, עלינו להבין גם אילו השקעות עדיף לנו להתרחק מהן.

איך ניתן להשקיע בעצמנו

מה הדבר שחשוב לנו לדעת כדי להשקיע בעצמנו? איך אנחנו יכולים להתחיל להשקיע בעצמנו ולגרום לכסף שלנו להתחיל לעבוד?

כל זאת בעלות הנמוכה של

מה אומרים עליי 🙂

Scroll to Top