חנות השפע של האופטימית

כאן תוכלו לקבל מידע על כל מוצרי האופטימית השונים שיעזרו לכם לשדרג את מצבכם הכלכלי כבר היום!

ההשקעה הראשונה שלי

קורס ההשקעה הראשונה שלי

רוצים להתחיל להשקיע אבל לא בטוחים איך? מחכים כבר המון זמן שהכסף יעבוד בשבילכם אך מפחדים לעשות את הצעד הראשון? זה הקורס עבורכם!

קורס הצעד הראשון למיליון

הקורס שילמד אתכם את כל הבסיס שחייבים לדעת כדי להתחיל להשקיע בשוק ההון לפי אסטרטגיות השקעה בדוקות ומוכחות כדי שתוכלו להתחיל להשקיע בעצמכם בשוק ההון בראש שקט.

ייעוץ אישי לעצמאות כלכלית

רוצים הכוונה אישית לעצמאות כלכלית ממי שכבר הגיע לזה? ייעוץ והכוונה בתחום עצמאות כלכלית, הכנסות פסיביות ושיפור ההתנהלות הכלכלית.

קרן נדלן

איך לנתח השקעה בקרן נדלן

הרצאה ומדריך שיתנו לכם את כל מה שאתם צריכים כדי לבדוק באופן הכי פרקטי שאפשר אם ההצעה של פרויקט דרך קרן נדלן בחול היא אטרקטיבית כולל צ'ק ליסט מלא של שאלות ובדיקות שיש לבצע טרם ההשקעה.

נדלן חול

איך לנתח השקעה בנדלן חול

הרצאה ומדריך שיתנו לכם את כל מה שאתם צריכים כדי לבדוק באופן הכי פרקטי שאפשר אם ההצעה של נדלן חול שנותנים לכם היא אטרקטיבית כולל צ'ק ליסט מלא של שאלות ובדיקות שיש לבצע טרם ההשקעה.

שיווק שותפים

קורס שיווק שותפים באפס מאמץ

עצמאיים / בעלי עסקים קטנים ורוצים להגדיל את ההכנסות של העסק? בקורס הזה תוכלו ללמוד איך לשלב שיווק שותפים אותנטי ובעל ערך ללא התעסקות ומאמץ!

מדריך מה לעשות עם כסף להשקעה

לא בטוחים איזה השקעה מתאימה לכם? מאיפה בכלל להתחיל בעולם ההשקעות? איך להתגבר על החששות להתחיל לפעול ולהרוויח? המדריך שיעשה לכם סדר בהשקעות.

השוואת השקעות

מדריך השוואת השקעות

לא בטוחים איזה השקעה מתאימה לכם? מגוון האפשרויות גדול מדי ואתם רוצים סדר? מוזמנים לקבל מדריך שישווה לכם את כל מגוון סוגי ההשקעות!

כסף עצלן כסף חרוץ

כסף עצלן כסף חרוץ - קורס מתנה!

איך אפשר להתחיל להשקיע? מה הדברים שחשוב לדעת לפני שמתחילים? ואיך בכלל אפשר להתחיל להשקיע? הכל בקורס החינמי שייתן לך את כל התשובות

Scroll to Top